Władze Okręgowej Izby Radców Prawnych w Krakowie, VIII kadencja 2010-2013
Dnia 19 czerwca 2010 roku w Krakowie odbyło się Zgromadzenie Delegatów Okręgowej Izby Radców Prawnych w Krakowie, podczas którego dokonano wyboru nowych składów osobowych organów samorządu - Dziekana Rady Okręgowej Izby Radców Prawnych, Rady Okręgowej Izby Radców Prawnych, Okręgowej Komisji Rewizyjnej, Okręgowego Sądu Dyscyplinarnego, Rzecznika Dyscyplinarnego, Zastępców Rzecznika Dyscyplinarnego, Członka Krajowej Rady Radców Prawnych, Delegatów na IX Krajowy Zjazd Radców Prawnych oraz Przedstawiciela aplikantów na IX Krajowy Zjazd Radców Prawnych.
Na Dziekana Rady OIRP w Krakowie wybrano Panią Michalinę Nowokuńską.
Na członków Rady OIRP w Krakowie zostali wybrani:
- Bogusław Adamczyk
- Barbara Biedroń
- Krzysztof Dybel
- Wiesław Hudyma
- Robert Jedynak
- Alicja Juszczyk
- Anna Karaś
- Ryszard Korski
- Piotr Kozioł
- Magdalena Mac-Szponder
- Andrzej Mikulski
- Dorota Olbrycht-Strzelecka
- Anna Piątkowska
- Elżbieta Reichert-Kądziołka
- Zbigniew Sięka
- Anna Sobczak
- Tomasz Stępniowski
- Władysław Wójcik
- Małgorzata Wyszogrodzka
- Bożena Wyszyńska
Na członków Okręgowej Komisji Rewizyjnej OIRP w Krakowie zostali wybrani:
- Zofia Banach
- Urszula Kućmierczyk
- Piotr Lato
- Agnieszka Nawara-Dubiel
- Marta Rogóż
Na członków Okręgowego Sądu Dyscyplinarnego OIRP w Krakowie zostali wybrani:
- Ryszard Brzostowski
- Renata Ciołkowska-Stec
- Joanna Cisak-Kochaniewicz
- Bogdan Cymbor
- Elżbieta Czarnecka
- Lucyna Gąsiorowska
- Anna Gut
- Agnieszka Kiebała
- Małgorzata Kurleto
- Elżbieta Mazur
- Iwona Piątkowska
- Aleksandra Pietrzak
- Danuta Rebeta
- Alicja Rosiek
- Wiesław Serafin
- Justyna Smółka
- Bartłomiej Wilamowski
- Elżbieta Woźniak
Na Rzecznika Dyscyplinarnego OIRP w Krakowie wybrano Panią Zofię Krok.
Na zastępców Rzecznika Dyscyplinarnego OIRP w Krakowie zostali wybrani:
- Witold Gajdosz
- Anna Idzikowska
- Joanna Krukowska-Korombel
- Alina Waszęda
Na członka Krajowej Rady Radców Prawnych wybrano Panią Danutę Koszyk-Ciałowicz.
Na delegatów na IX Krajowy Zjazd Radców Prawnych zostali wybrani:
- Bogusław Adamczyk
- Barbara Biedroń
- Maria Cichoń-Szepczyńska
- Krzysztof Dybel
- Wiesław Hudyma
- Alicja Juszczyk
- Anna Karaś
- Maria Krzak
- Michalina Nowokuńska
- Anna Piątkowska
- Wiesława Piwowarska
- Danuta Rebeta
- Bożena Sierantowicz-Strzyżewska
- Zbigniew Sięka
- Anna Sobczak
- Ewelina Szybowska
- Leszek Witkowski
- Elżbieta Woźniak
Na przedstawiciela aplikantów na IX Krajowy Zjazd Radców Prawnych wybrano Pana Ryszarda Młynarczyka.
W ciągu 14 dni od dnia wyborów ukonstytuowały się władze samorządowe VIII kadencji (2010-2013) Okręgowej Izby Radców Prawnych w Krakowie.
Władze Okręgowej Izby Radców Prawnych w Krakowie
VIII kadencja (2010 - 2013)
Dziekan: |
Michalina Nowokuńska |
Wicedziekan ds.aplikacji: |
Bogusław Adamczyk |
Wicedziekan (Tarnów): |
Wiesław Hudyma |
Wicedziekan (Nowy Sącz): |
Elżbieta Reichert - Kądziołka |
Skarbnik: |
Alicja Juszczyk |
Sekretarz: |
Małgorzata Wyszogrodzka |
Członkowie Rady: |
Bogusław Adamczyk Barbara Biedroń Krzysztof Dybel Wiesław Hudyma Robert Jedynak Alicja Juszczyk Anna Karaś Ryszard Korski Piotr Kozioł Magdalena Mac-Szponder Andrzej Mikulski Dorota Olbrycht-Strzelecka Anna Piątkowska Elżbieta Reichert-Kądziołka Zbigniew Sięka Anna Sobczak Tomasz Stępniowski Władysław Wójcik Małgorzata Wyszogrodzka Bożena Wyszyńska |
Członkowie Prezydium Rady: |
Bogusław Adamczyk Wiesław Hudyma Alicja Juszczyk Michalina Nowokuńska Elżbieta Reichert - Kądziołka Anna Sobczak Małgorzata Wyszogrodzka |
Rzecznik Prasowy: |
Anna Sobczak |
Okręgowa Komisja Rewizyjna
Przewodnicząca: |
Urszula Kućmierczyk |
Zastępca: |
Marta Rogóż |
Sekretarz: |
Piotr Lato |
Członkowie: |
Zofia Banach Agnieszka Nawara-Dubiel |
Rzecznik Dyscyplinarny
Rzecznik Dyscyplinarny: |
Zofia Krok |
Zastępcy Rzecznika Dyscyplinarnego: |
Witold Gajdosz Anna Idzikowska Joanna Krukowska-Korombel Alina Waszęda |
Okręgowy Sąd Dyscyplinarny
Przewodniczący: |
Wiesław Serafin |
Zastępca Przewodniczącego: |
Joanna Cisak-Kochaniewicz |
Członkowie: |
Ryszard Brzostowski Renata Ciołkowska-Stec Bogdan Cymbor Elżbieta Czarnecka Lucyna Gąsiorowska Anna Gut Agnieszka Kiebała Małgorzata Kurleto Elżbieta Mazur Iwona Piątkowska Aleksandra Pietrzak Danuta Rebeta Alicja Rosiek Justyna Smółka Bartłomiej Wilamowski Elżbieta Woźniaki |
Okręgowy Zespół Wizytatorów
Przewodniczący: |
Ryszard Korski |
Zastępca Przewodniczącego: |
Anna Piątkowska |
Członkowie: |
Zofia Banach Waldemar Bieracki Barbara Genewska Krzysztof Gajda Andrzej Hanusz Halszka Kurleto Renata Maciuszek Jerzy Pagacz Ewa Potoczek Monika Rusek-Bal Monika Skowrońska Joanna Żurek - Krupka |
Komisja d/s aplikantów
Przewodniczący: |
Tomasz Stępniowski |
Członkowie: |
Krzysztof Dybel Rafał Gadowski |
Komisja d/s wykonywania zawodu i wizerunku radcy prawnego
Przewodnicząca: |
Anna Sobczak |
Członkowie: |
Barbara Biedroń Krzysztof Buczek Jolanta Budzowska Andrzej Rysiak |
Komisja d/s doskonalenia zawodowego
Przewodnicząca: |
Magdalena Mac - Szponder |
Członkowie: |
Elżbieta Babicz Krzysztof Bednarski Waldemar Bagiński Wiesław Hudyma Piotr Kozioł Kamila Zengel |
Komisja d/s socjalno-bytowych
Przewodnicząca: |
Anna Karaś |
Członkowie: |
Krzysztof Dybel Danuta Koszyk - Ciałowicz Anna Piątkowska |
Komisja d/s organizacyjno - regulaminowych i legislacyjnych
Przewodnicząca: |
Małgorzata Wyszogrodzka |
Członkowie: |
Renata Ciołkowska-Stec Wiesław Hudyma Marta Kozieł Elżbieta Reichert-Kądziołka Bożena Wyszyńska |
Komisja d/s sportu i rekreacji
Przewodnicząca: |
Magdalena Mac-Szponder |
Członkowie: |
Maciej Bałaziński Robert Jedynak Elżbieta Reichert-Kądziołka Zbigniew Sięka Jakub Skawiński |
Komisja d/s współpracy z zagranicą
Przewodniczący: |
Andrzej Mikulski |
Członkowie: |
Agata Adamczyk Dorota Olbrycht-Strzelecka Maciej Nowak Jarosław Sroczyński |
Rzecznik Funduszu Seniora
Rzecznik Funduszu Seniora: |
Władysław Wójcik |
Przedstawiciele Samorządu powołani do uczestniczenia przy przeszukaniu w lokalu radcy prawnego
Przedstawiciele Samorządu powołani do uczestniczenia przy przeszukaniu w lokalu radcy prawnego: |
Barbara Genewska Joanna Cisak-Kochaniewicz Wiesław Hudyma Ryszard Korski Andrzej Niepsuj Wiesław Serafin Zbigniew Sięka Kazimierz Skoczeń Monika Skowrońska Joanna Żurek-Krupka |
Delegaci na IX Krajowy Zjazd Radców Prawnych
Delegaci na IX Krajowy Zjazd Radców Prawnych: |
Bogusław Adamczyk Barbara Biedroń Maria Cichoń-Szepczyńska Krzysztof Dybel Wiesław Hudyma Alicja Juszczyk Anna Karaś Maria Krzak Michalina Nowokuńska Anna Piątkowska Wiesława Piwowarska Danuta Rebeta Bożena Sierantowicz-Strzyżewska Zbigniew Sięka Anna Sobczak Ewelina Szybowska Leszek Witkowski Elżbieta Woźniak |
Członek Krajowej Rady Radców Prawnych
Członek Krajowej Rady Radców Prawnych: |
Danuta Koszyk-Ciałowicz |
Przedstawiciel aplikantów na IX Krajowy Zjazd Radców Prawnych
Przedstawiciel aplikantów na IX Krajowy Zjazd Radców Prawnych: |
Ryszard Młynarczyk |